Jump to content

Cymbal_Jack15

Player
 • Content Count

  2487
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2857 Świetny Gość!

About Cymbal_Jack15

 • Rank
  Claude Speed
 • Birthday February 18

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Lubuskie

Recent Profile Visitors

64799 profile views
 1. Wiele było już wpisów dot. Aktualizacji itp, wiele było tematów i wiele pytań zadawanych w stronę naszej ukochanej administracji RCON. Na wiele tych rzeczy nikt nie otrzymał odpowiedzi, kod to są liczby, znaki, literki... Wszystko można zmienić, z czarno białego obrazu można sprawić to że stanie się on kolorowy. Skrypty, podmianki, można wszystko wgrać jeśli ma się na to chęci, jest dział na forum "Wasza twórczość" dlaczego nic nie zostało stamtąd wgrane mimo tego, ze dział istnieje kilka lat? Dlaczego podmianki ktore są tworzone przez graczy (chodzi mi o te ładne itp ) nie są wgrywane? Zamknijcie to w cholerę jeśli tak macie postępować bo aktualnie na serwerze nie panuje taka atmosfera jak dawniej, jest jeden wielki chaos oraz to wszystko jest jedno wielkim nieporozumieniem. Ten serwer to nie jest już RPG tylko stał się DM. Administracji jest potrzebna motywacja, nadzieja, która jak widać stracili.
 2. erid, płeć zmieniłeś?

  1. Show previous comments  3 more
  2. *DUZYKNAGE*

   *DUZYKNAGE*

   No tak średnio Bym powiedział 

  3. FreeZyy

   FreeZyy

   no to japa

  4. *DUZYKNAGE*

   *DUZYKNAGE*

   Kultury Ty chamie Damianie

 3. Kuwa ty zyjesz? Mutacje chociaz juz mosz?

 4. Amba fatima, była BloodLine i jej nima

 5. Nick: bozy_dar Link do profilu: https://pylife.pl/profile/9069-bozy_dar/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : Zbędny Staż na serwie: Prawie 6 lat Nick admina: moderatora* SpidiPL Powód nadania punktów: Nie odpowiedni język. Pozdrawiam. Krótki opis sytuacji: Jakiś ziomek napisał pożegnanie to napisałem do jakiegoś ziomka "ty to kuwa pajac jesteś" Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać..... Błagać nie będe bo nigdzie nie było wulgarnie napisanie ani nic a słowo "pajac" nie jest czymś wulgarnym lub obraźliwym. A tu proszę definicja słowa pajac: «lalka ubrana w kolorowy strój arlekina, z twarzą pomalowaną na biało; też: zabawka z nogami i rękami poruszanymi za pomocą sznurka» (https://sjp.pwn.pl/slowniki/pajac.html) Definicja słowa kuwa: Zamiennik dla słowa ku*wa. Często używany przez młodych ludzi, bojących się konsekwencji przeklinania. Zazwyczaj wypowiadane ściszonym głosem. (https://www.miejski.pl/slowo-Kuwa) Nic nie było nie odpowiedniego. Również pozdrawiam. Jack15.
 6. eluwa ni

  1. Mixsu*sc

   Mixsu*sc

   Jo cie chwyca Jimmy

  2. WaleWiadroW4K

   WaleWiadroW4K

   lecymy tutaj dur

 7. Cześć Kacper, nie pij tyle :( 

 8. styling 32 R17 lepsiejsze 

  1. EJ25

   EJ25

   tesz som fajne

 9.  Brak czasu Głównego Właściciela serwera przerzuca to na projekt, który istnieje już 7 lat.... Kiedyś słyszałem, że ktoś z RCON powiedział, że pomysłów na serwer jest na kolejne 10 lat to gdy takie rzeczy się dzieją, że..... Pierwszego tygodnia: 400 graczy... 3 tygodnie później 200-300 graczy.... miesiąc później 100 graczy to jest max.... Dlaczego oni stoją z boku i nic z tym nie robią? czekają na cud? Nie oczerniam teraz was (RCON) ale na to wygląda, że macie w iluś tam % wywalone co się stanie z serwerem. Tak jak napisałem w pożegnianiu Vuko, Play Your Life to jest matka innych pseudoli, to od was inne serwery wzięły pomysły i to od was ich serwery się rozwijają a ten stoi, dlaczego tak jest? Bo ktoś Was wyprzedził z wgraniem czegoś na serwer i nie macie czego wgrać? Chociażby głupie shadery dodać aby chciało się wchodzić na serwer i była ta kolorystyka bo owszem... Są takie Shadery... Wgrać podmianki, dodatkowe felgi... dodać cokolwiek co by spodało sie Nam... Graczom... Czemu gracze dzień w dzień piszą dużo rzeczy oczerniając serwer i mówiąc po kilku latach spędzonych na serwerze złe rzeczy? Pseudole, które powstały przez PYLife wyprzedzają was z pomysłami/aktualizacjami/dodatkami i wiele wiele więcej. Jeżeli w przeciągu kilku tygodni nic z tym nie zrobicie to naprawdę zranicie nie tylko siebie ale również graczy, którzy spędzili nad tym serwerem kilka tysięcy godzin... Chcecie naprawdę aby mówili gracze "Kur*a tyle czasu na zaje*** pyla" czy coś? Już gracze tak mówią i piszą na portalach społecznościowych i na nie których serwerach... a nawet w innych grach typu CS:GO oraz LoL..... Nie patrzcie na to od boku tylko pokażcie, że dalej potraficie super prowadzić serwer... Nie zakazujcie niczego... nie ograniczajcie graczy.... a przede wszystkim siebie.


  Pozdrawiam Jack15.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Wejbik

   Wejbik

   Wróciłeś na serwer, kiedy upada i robisz problemy

  3. Cymbal_Jack15
  4. bl0ndas

   bl0ndas

   Weź ty nie graj po nocach tylko śpij, ok?

 10. Przeczytaj regulamin działy 20 razy jeśli dalej masz problem czytania ze zrozumieniem polecam ci wpisać w google "Jak nauczyć się poprawnie czytać ze zrozumieniem oraz co to oznacza" jakbyś miał problem ze znalezieniem to wklejam ci link abyś nie musiał szukać: ps. W regulaminie nie ma nic aby przy wypowiedzi pisać "NIE KARAĆ PKT PLS" "NIE DAWAĆ BANA PLS" itp itd... Wejdź w imgur.com i za jednym zamachem wrzuć wszystkie zdjęcia bo oczy bolą.
×
×
 • Create New...