Jump to content

.:MyHousePL:.

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About .:MyHousePL:.

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

114 profile views
 1. Nick: .:MyHousePL:. Staż: Miałem dłużą przerwę. Gram od tygodnia na starym koncie. Serial: 550065215A4D0A1F55EBB8C5FFDA3342 Nick osoby zawieszającej: Nowak* Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie cysterną, odwalanie, brawurowa jazd Opis sytuacji: Jadą sobie przez SF, dokładniej resp. gdzie było dużo osób serwer potrafi łapać pełno lagów. I w ten sposób napatoczyłem się nie świadomie admina, którego nawet nie widziałem, gdy jechał za mną teleportował się mi prosto pod koła a cysterna skęcała i robiła co chciała. Dowody: Brak Coś od siebie: Jak dla mnie nie rozsądne postanowienie o zawieszeniu ale okej spoko chciałem tylko by mnie odwieszono bo nie zrobiłem tego celowo.
 2. Chciałbym poinformować Mateuszoffaty^ i całą administrację serwera ze odchodzę z pylife i nie zdołam uzbierać aż 78.3k ponieważ na to potrzeba odgroma czasu, Chciałbym przeprosić cię za tą sytuację, mogę tylko napisać jaka była nasza umowa: spytałem się kolegi czy pożyczy mi na fcr 78.3k ponieważ miałem 40k i brakowało mi, kolega się zgodził po długim proszeniu, miałem mu oddać do stycznia lecz ja już wcześniej skończyłem grę. Jeszcze raz cię przepraszam chociaż wiem że nie przyjmujesz domenie przeprosin.
 3. Nie mam co ukrywać, to prawda kolega o nicku Mateuszoffaty^ pozyczyl mi tą gotówkę na fcr'a lecz ja juz nie gram tam z powodu podwyższonych cen w tune. A tyle kasy już dawno mniemam ponieważ straciłem to poprzez kupno zbyt drogiego auta a dostałem sprzedając je mniej kasy. Kolega napisał do mnie SMS, że napisał na mnie skargę, i żeby się w niej wypowiedział to się wypowiedzialem. A tak między nami: Taki z cb kolega ze na własnych przyjaciół skargi piszesz Frajer.
 4. Witam. Chciałbym potwierdzić wersję mateuszkowatego że sam oddałem dobrowolnie konto mojemu koledze i on mnie nie okradał.
 5. Gracz o nicku : |LP|damio990 oszukał mnie przy kupnie Quada powiedział że sprzeda go za 5000 EU bo kończy granie na servie ale sprzedał mi wincenta z BARDZO DUŻYM PRZEBIEGIEM !!! Proszę o zwrot pieniędzy i zbanowanie gracza.
×
×
 • Create New...