Jump to content

LektorRadomia.

Player
 • Content Count

  413
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

394 Świetny Gość!

About LektorRadomia.

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 08/07/2002

Komunikatory

 • Skype
  KamiGaming

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Pomorze, Wejherowo
 • Zainteresowania
  Interesuję się motoryzacją oraz informatyką. Moim hobby jest składanie modeli.

Recent Profile Visitors

3166 profile views
 1. Czas się przyznać, że dałeś te trzy mandaty bo macie bonus 50% mandatu do pensji miesięcznej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 2. Dobra widzę, że nie rozumiesz prostych rzeczy. W takim razie czekamy na wypowiedź administracji bo nie zamierzam się tu już wypowiadać.
 3. Synu? - Nie wnikam. Ile mam powtarzać nie dostałeś 6 mandatów tylko 3 (za to samo) oraz 1 przy Dillmore. Obraziłeś mnie raz, okej - dostałeś mandat. Nie nauczył Cię on niczego więc kontynuowałeś. Drugi raz obraziłeś nas - otrzymałeś mandat za DRUGĄ obrazę. Też Ciebie niczego nie nauczył. Trzeci raz nas obraziłeś - otrzymałeś mandat za TRZECIĄ obrazę. Dostałeś 3 mandaty za 3 wykroczenia.
 4. Przepraszam, że się wypowiadam, ale zostałem tutaj wspomniany. Otóż nie, nie było to 10 metrów, tylko maksymalnie 1 metr od Ciebie. Skoro mówisz mi tu o realizmie to powiedz mi proszę czy realne byłoby skakać do wody podczas ucieczki? Nawet NIC nie odegrałeś, żadnego RP - więc z jakiej racji miałbym postąpić full RP w Twoim przypadku skoro kompletnie odwalałeś.
 5. Otóż tu się mylisz - mam prawo Cię ukarać za każde wykroczenie. (Mimo mandatu kontynuowałeś swoje wyzwiska, razem z kolejnym otrzymałeś kolejny mandat) - w tej sprawie dostałeś 4 mandaty. Po pierwszym wyzwisku mógłbym wezwać moderatora i jakby to się powtórzyło (te Twoje wyzwiska) otrzymałbyś mute. Aby nie być gołosłownym dodam screenshot Twoich mandatów nadanych przez nas: https://imgur.com/a/BZ9imLa - Pierwszy mandat po prawej został nadany przez mnie za Twoje wyzwiska; - Drugi mandat od prawej bodajże przez Pysiovatego; - A trzeci mandat od prawej (nadany przez SAPD), który był świadkiem jak wyzywałeś nas od "psów". - Czwarty mandat został nadany przez (?) - nie było mnie tam, ale po przeczytaniu skarg wywnioskowałem, że wyskakiwałeś z pojadu notorycznie mimo ich upomnień.
 6. Więc tak zacznijmy od tego, żebyś podał całe zajście, a nie tylko te wycinki jak dostałeś mandaty. I dostałeś 3 mandaty (3 z mojego polecenia za Twoje wyrażenia, co mandat pisałeś na nas słowa typu "pies") potem zaprzestałeś. Co do 4 mandatu nie wiem za co go dostałeś bo wtedy mnie nie było przy was. A za razem proszę o wypowiedź @W_Thunder jako iż jest komendantem frakcji w której jestem.
 7. Data i godzina zdarzenia: 25.11.2019 około godziny 17:50 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 0424BD3A4D8D2A141380331D09FD72 Opis: Zostałem staranowany przez owego gracza, odmówiłem przyjęcia zapłaty za szkody - mam do tego powody. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/n0heydJ Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Nie jestem od karania graczy. @murwka informuję Cię o skardze.
 8. Data i godzina zdarzenia: 2019-11-08 17:02:03 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 0424BD3A4D8D2A141380331D09FD72B2 Opis: Gracz nie posiada kompletnie szacunku do frakcji SAPD (można również podpiąć SMSA). Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Logi: https://pastebin.com/jCdARHgf Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Nie jestem od tego, aby karać graczy - zostawiam to administracji. @EvoL informuję Cię o skardze.
×
×
 • Create New...