Jump to content

LektorRadomia.

Player
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

299 Świetny Gość!

About LektorRadomia.

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 08/07/2002

Komunikatory

 • Skype
  KamiGaming

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Pomorze, Wejherowo
 • Zainteresowania
  Interesuję się motoryzacją oraz informatyką. Moim hobby jest składanie modeli.

Recent Profile Visitors

2455 profile views
 1. Psst... Bo własnie ruszyła rekrutacja tu i tu! Musisz zobaczyć!

 2. Z przyjemnością informujemy, że ruszył nabór do organizacji Carl Johnson Polish Driver - CJPD! Zacznijmy od tego co oferuje to nasza jakże to oryginalna organizacja - w swojej ofercie posiadamy: - Jakże to dobrze zgraną ekipę, z którą można pośmieszkować; - Aktywnych oraz zdystansowanych graczy, którzy z chęcią służą pomocą; - Pojazdy nowej generacji (pereniale - w przyszłości inne pojazdy); - Komunikator głosowy TS3 (zostanie on wprowadzony, jeśli ilość zaakceptowanych podań wyniesie 5 lub więcej) - jak nie to będziemy przesiadywać na discordzie; - *HIT* Aż dwóch (aktualnie) członków SMSA, którzy będą was holować!!!! *HIT* - W gratisie, legalny tag CJPD w nicku!!! - I wiele, wiele innych... No halo, halo - taka kozacka oferta też swoje wymaga! (niestety) Wymagamy: - Znajomości naszego regulaminu oraz zarejestrowanie się i czynny udział na naszym forum. - Przyjęcia na klatę kary, która została spowodowana przez was (kara jest udokumentowana oraz potwierdzona dowodami - bezpodstawnie jej nie uzyskasz). - Wpłacenia wstępnej 1000€ - jest ona zbierana ze względu na rozwój organizacji oraz jest ona w celu wykluczenia "odwalaczy". - Składek nie wymagamy, ale jak wpłacisz to symbolicznie - Bóg wynagrodzi Ci to w dzieciach. A teraz trochę powagi - zapraszam was serdecznie do organizacji, jest ona założona głównie w myśli o dobrej oraz zgranej ekipie, która ma tworzyć wyśmienitą społeczność. Wiem, że w ofercie posiadamy praktycznie wszystko samo co każda przeciętna organizacja, ale no cóż - to zależy od was gdzie dołączycie. Podania składacie stosując się tego wzoru. W tym dziale. (dla ciekawskich wymogi) Pozdrawiam oraz życzę powodzenia w rekrutacji, Carl Johnson (lider) - Ps. Wiem, że jeszcze jest kwiecień, ale no.
 3. No to wyjaśnij to koleżko, grasz tutaj od miesiąca i zdobyłeś tyle mandatów (nie wszystkie są od mnie), większość jest za odwalanie. I według Ciebie to nie jest postawa TYPOWEGO ODWALACZA?
 4. Data i godzina zdarzenia: Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 0424BD3A4D8D2A141380331D09FD72B2 Opis: Gracz jest osobą z toksyczną postawą, na serwer wchodzi tylko po to, aby utrudnić i zniesmaczyć grę innym użytkownikom. Jego postawa jest postawą typowego odwalacza. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Link do jego profilu (mandaty są jednym z dowodów na jego zachowanie): http://panel.pylife.pl/gracz/479237 Logi: Dzisiejsza sytuacja:
 5. Mandat za skracanie zakrętów, jazda po chodnikach. kappa Nie no, całkiem nieźle!
 6. To co godzine przyjezdzaj do nas i wyzywaj nas wtedy tez szybko zgarniesz mandaciki! prima aprillis
 7. Ja bym kolejne również dowalił. Wbijaj dziś na pyla wyzwij nas to damy Ci mandat i będziesz miał ponad 10k
 8. On pisze: To wszystko było dawno oraz już za to zostałem ukarany.
 9. Nick: Eloherepylifoweswirki Serial: 55DC03C0D590B86F88F9D504FEAAC5A2 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: Maga Powód zbanowania: CBK Krótki opis sytuacji: Nie wiem o co chodzi, na serwerze nie byłem bodajże od 24.03.2019, ponieważ dostałem prawko dzisiaj chciałem wbić i sprawdzić ile zostało mi kary a tu wchodze i ban Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Chciałbym to wyjaśnić, ponieważ na serwerze dawno mnie nie było, a skarg też niema. Wstawiam tą apelacje za gracza @Eloherepylifoweswirki, nie odpowiadam za zawartość apelacji.
 10. 1. Nazwa organizacji/gangu: Carl Johnson Polish Driver 2. Link do panelu organizacji/gangu: http://panel.pylife.pl/organizacje/6221 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] : 128x128: https://imgur.com/k9D8z2l 64x64: https://imgur.com/zxfSViE 32x32: https://imgur.com/92DCiq4
 11. Nowy gang św. Mikołajów? Dnia 21.12.2018 miejskie kamery umieszczone na urzędzie oraz na pobliskich sygnalizatorach świetlnych nagrały dwóch motocyklistów przebranych za św. Mikołajów. Oboje poruszali się czerwonymi harleyami (freeway). Na bagażniku posiadają przymocowane jakieś paczki - nikt nie wie co się w nich znajduje. Początkowo zaniepokoiło to ochronę urzędu więc zgłosili to odpowiednim służbą oraz redakcji, gdyż obawiali się o swoje bezpieczeństwo, ponieważ gang motocyklistów przebierających się za jakąś postać nie zawsze wróży coś dobrego. Niestety nie udało się nam uchwycić ich twarzy, ponieważ posiadają zakryte je maskami oraz okularami. Na szczęście wiemy gdzie prawdopodobnie znajduję się ich baza, gdyż jedna z kamer znajdujących się na urzędzie uchwyciła gang wjeżdżający w uliczkę. Niestety policja nie może zrobić żadnego nalotu na ich kryjówkę, powodem tego jest brak jakichkolwiek podstaw na zatrzymanie członków tej organizacji. Kamera umieszczona na domu jednego z mieszkańców z osiedla w Red Country nagrała jednorazową akcję tej organizacji. Na zdjęciu widać, że jeden z członków gangu podkłada jakąś paczkę pod czyiś dom, a drugi pilnuje, czy ktoś nie nadjeżdża - nie wiadomo co to było, ponieważ gdy pojawiłem się w tamtym miejscu paczki już nie było. Chodzą pogłoski, że właściciel tego domku zapadł w poważne długi i ma problemy finansowe. Miejmy nadzieje, że w tej paczce nie było nic co mogło zagrozić życiu innego człowieka. Członkowie prawdopodobnie posiadają własne konto, które służy im jako kontakt między innymi ludźmi oraz pokazaniem tego co robią akurat w danym momencie, lecz potrafią się pośmiać - widoczne jest to na tym zdjęciu udostępnionym na jednym z portali społecznościowych. Miejmy nadzieję, że dana organizacja nie jest przestępczą, lecz dobroczynną. W przeciągu następnych dni jeśli pojawią się następne informacje dotyczące tego gangu, niezwłocznie zostaniecie poinformowani. Dla Redakcji Prasowej K69, Młodszy Redaktor @|SMSA|LektorRadomia.
 12. Przez te miliony oznaczeń które wymagają ukazania twarzy... A raz się żyje, a gra się tutaj troszku więc warto się pokazać. Nominuję: @|SMSA|SWINKA|PicoBello @|SMSA|Emciok @|SMSA|A-LPR|SeKu. #ta jakość, zdj robione tosterem!
×
×
 • Create New...